Suomen Pakkaustuottajat Oy

PL 115 (Pasilankatu 2)
00241 HELSINKI
info@suomenpakkaustuottajat.fi
y- tunnus: 3230700-7

Toivomme, että meille lähetetään laskut ensisijaisesti verkkolaskuina.

verkkolaskutustiedot

Verkkolaskujen OVT tunnus: 003732307007

Operaattoritunnus: 003723327487 (Apix)

YHTEYSTIEDOT

Pekka Tommola 
Toimitusjohtaja
Puhelin 0400 315 841
e-mail pekka.tommola@suomenpakkaustuottajat.fi

Jukka Ala-Viikari
Materiaalipäällikkö
Puhelin 0400 802 896
e-mail jukka.ala-viikari@suomenpakkaustuottajat.fi 

Satu Estakari
Kiertotalous- ja laatupäällikkö
Puhelin 046 920 9700
e-mail satu.estakari@suomenpakkaustuottajat.fi

Eija Jokela
Kehityspäällikkö
Puhelin 040 723 7992
e-mail eija.jokela@suomenpakkaustuottajat.fi

Anne Lojamo
Projektipäällikkö
Puhelin 040 532 9255
e-mail anne.lojamo@suomenpakkaustuottajat.fi

Sanna Peltola
Materiaalipäällikkö
Puhelin 050 385 4548
email sanna.peltola@suomenpakkaustuottajat.fi

Juha-Pekka Salmi
Senior Advisor
Puhelin 050 329 6211 
e-mail juha-pekka.salmi@suomenpakkaustuottajat.fi

Janne Väänänen
Talouspäällikkö
Puhelin 040 546 9635 
e-mail janne.vaananen@suomenpakkaustuottajat.fi